Вітання до Дня автомобіліста і дорожника

Дата: 26.10.2018 14:27

Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян та школярів. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наші населені пункти  з іншими селами, регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Чемеровецький

селищний голова                                                                                              О.Собань