В Парку відпочинку буде діяти дитяча платформа розвитку

Дата: 29.10.2018 16:38

Фото без описуСьогодні в Чемеровецькому парку відпочинку відкрито дитячу платформу розвитку – місце, де відтепер є можливість проводити для наших дітей забави, акції та конкурси і просто відпочити. Для зручності спілкування дітей між собою там встановлено нові круглі столи та лавочки. Їх придбання і встановлення стало можливим завдяки участі директора Чемеровецької бібліотеки Марії Кульпінської та її заступника Ольги Галак у проекті «Успішні локальні громади», організованого Фондом «Освіта для демократії» (м.Варшава, Польща), громадською організацією «Наше Поділля» (м.Вінниця) та громадською організацію «Точка доступу» (м.Краматорськ).

З нагоди відкриття дитячої платформи розвитку для дітей організовано конкурси, квести та майстер-класи та частування різними смаколиками.