Свято талантів творчої молоді

Дата: 29.10.2018 16:41

Фото без описуМинулої суботив ході проведення ІІ етапу Міжнародного  конкурсу імені Т.Г.Шевченканайталановитіші учні навчальних закладів Чемеровецької селищної ради, Чемеровецького району та Гуківської сільської ради спробували свої сили у  майстерності слова.

Міжнародний конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою його є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами. Приємним є той факт, що цьогоріч кількість  охочих брати участь у конкурсі збільшилася.

Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.