Хмельницька область, Чемеровецький район

ПРОЕКТ ДОГОВОРУ

Дата: 30.10.2018 10:00

Одним із сучасних ефективних інструментів у вирішенні питань соціально-економічного розвитку суміжних територій, підвищення рівня надання якісних послуг населенню є міжмуніципальне співробітництво. Наразі спільною робочою групою, до складу якої увійшли представники  Чемеровецької селищної ради, Сатанівської селищної ради, Городоцької міської ради Хмельницької області та Гусятинської селищної ради Тернопільської області  напрацьовано проект договору  про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту, до обговорення якого ми Вас запрошуємо.

ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ «ЗАПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ  ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ»