Обговорили поточні питання діяльності закладів культури

Дата: 30.10.2018 15:55

Фото без описуВ лекційній залі Центру культури дозвілля та мистецтв сьогодні відбулась спільна нарада керівництва відділу культури та туризму  селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації з директорами будинків культури та завідувачами клубних установ. Керівники відділів Світлана Ромах та Оксана Царук довели до працівників галузі культури основні завдання та вимоги щодо планування діяльності закладів, організації культурно-масових заходів на території населених пунктів, залучення жителів села, особливо з числа молоді до їх проведення тощо.   А також обговорили організаційні моменти  відзначення Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів народного мистецтва.