Урочисте відкриття оновленого приміщення старостату

Дата: 01.11.2018 16:51

Сьогодні у селі Кочубіїв відбулася важлива подія – урочисте та офіційне відкриття будинку старостату, у приміщенні якого тепер знаходитиметься офіс старости, а також, окрім поштового відділення, і фельдшерсько-акушерський пункт.Розміщення у одному коридорі цих важливих для мешканців села установ створює оптимально зручні умови для надання їм більш якісно різних видів послуг. А комфорту додає проведений сучасний ремонт усіх кімнат, де облаштована ефективна система опалення, причому не лише у цих кабінетах, але й, і навіть у першу чергу,   у дитячому садочку «Берізка», який знаходиться у тій же будівлі поруч. Витрати на внутрішній ремонт усіх приміщень повністю профінансувало ТзОВ «Промінь Галичина».А проблему з перекриттям даху вирішила селищна рада, придбавши необхідні матеріали, та ПП «Кочубіївське», будівельна бригада якого провела ремонтні роботи.

На урочистостідо Кочубієвазавітали Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, директор ТзОВ «Промінь Галичина» Олександр Бурейко, заступник директора Чемеровецького  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоя Столярчук, в.о. старост сусідніх населених пунктів.

Святкові вітання для селян та гостей підготували вихованці дитсадочка «Берізка».