Провели нараду з діловодами

Дата: 02.11.2018 15:39

Фото без описуСьогодні під головуванням керуючої справами виконавчого комітету селищної ради Жанни Народовець відбулась нарада з діловодами загального відділу, які працюють у населених пунктах громади. До порядку денного начальник загального відділу Лідія Яцковська внесла нагальні питання організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, зміни до порядку нарахування субсидії, оформлення спадщини та реєстрації документів, що посвідчують право власності, а також доведено методичні рекомендації та алгоритм дій для реєстрації пасіки. З метою забезпечення зручності та оперативності в роботі під час видачі довідок, реєстрації та зняття з реєстрації, подачі щомісячних звітів  діловодам проведено інструктування щодо користування та правил роботи в новій дня них програмі – База для обліку реєстрації у територіальній громаді.