від 06.11.2018 року

Дата: 23.10.2018 10:23

засідання виконавчого комітету від   06.11.2018 року

1. Про проект рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року».

2. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного

бюджету на 2018 рік».

3. Про погодження перспективного плану розвитку навчальних закладів громади.

4.  Про призначення помічника жителю смт Чемерівці, вул. Центральна, 2, громадянину Луцику В.М.

5. Про призначення помічника жительці с.Біла, вул.І.Франка, 15,  громадянці Каніщук М.А.

6. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг КП «Комунсервіс» при використанні технічних засобів.

7. Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

8. Про  надання  дозволу на  омолодження зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Бабелюх Г.Г. по вулиці Т.Римара села Чорна.

10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами грома-дянина Говенка В.М. по вулиці Надзбручанській села Криків.

11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Криворучко М.О. по вулиці Кармалюка села Біла.

12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Павлунишеної Н.І. по вулиці Космонавтів села Кормильча.

13. Про зміну поштової адреси квартири громадянина Анткова Л.С. по вулиці Героїв Майдану смт Чемерівці.

14. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка, по вул. Незалежності, 22.

15. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Хропотова, провул. Центральний, 17.

16.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Почапинці, по вул. Б. Хмельницького, 38.