Рішення від 24.10.2018 року

Дата: 24.10.2018 17:18

засідання виконавчого комітету від 24.10.2018 року

1. Про  погодження проекту Програми селищної ради «Про затвердження Програми забезпечення національної безпеки на території Чемеровецької селищної ради на 2018-2019 роки»

2. Про  погодження проекту Прорами селищної ради «Про затвердження Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій Чемеровецької селищної ради на 2019-2020 роки».

3. Про спрямування коштів субвенції з державного бюджету на придбання житла для особи з числа дітей-сиріт.

4. Про роботу закладів культури, що функціонують на території Більського, Почапинецького, Слобідко-Смотрицького,Степанівського та Чорнянського старостатів

5. Про  затвердження тарифу на відшкодування собівартості  опалення1 кв. м.житлової площі гуртожиткув смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6 на опалювальний період  2018 – 2019 рр.

6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Паздерник Л.В. по вулиці Масловського села Бережанка.

7. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянкиФіщук М.М. по вулиці Зарічна села Бережанка.

8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудамигромадянки Мельничук П.К. по вулиці Масловськогосела Бережанка.

9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудамигромадянинаГуцола К.А. по вулиці Станевського села Андріївка.

10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудамигромадянкиТкачук Т.Б. по вулиці Михайла Орловського села Кочубіїв.

11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудамигромадянинаЗубика А.В. по вулиці Новоселицькасела Свіршківці.

12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Георгієвої Л.І. по вулиці Дмитрія Пагора села Хропотова.

13. Про об’єднання житлових кімнат в гуртожитку по вулиці Героїв Майдану смт Чемерівці.

14. Про призначення помічника жителю с.Степанівка вул.Лесі Українки, 20, громадянинуГуменюку В.А.

15. Про призначення помічника жительці с. Почапинці вул. Грушевського, 50, громадянці Лукяновій В.П.

16. Про призначення помічника жительці с. Свіршківцівул.Лесі Українки,42, громадянціДжигун О.Л.

17. Про призначення помічника жительці с. Кугаївці вул. Тітова, 14а, громадянці Українець О.М.

18. Про призначення помічника жителю с. Вікторівка вул. Тімірязєва, 10, громадянину Скурському М.М.

19. Про призначення помічника жителю с. Збриж, вул. Івана Франка, 4, громадянину Стоколясу М.Ф.

20. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в   с. Свіршківці, вул. Українська, 95.

21. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в    с. Свіршківці, вул. Українська, 3

22. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в         с. Кугаївці, вул. Тітова, 23.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в   с. Почапинці, вул. Кармелюка, 8.

24. Різне.