Навчання керівників закладів освіти

Дата: 07.11.2018 16:30

Фото без описуЗ метою забезпечення виконання в загальноосвітніх школах та дитячих садочках селищної ради визначених чинним законодавством правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділом освіти, молоді та спорту ініційовано проведення  дводенних навчань для керівників навчальних закладах. До обговорення актуальних тем залучили фахівців різних сфер та галузей. Основні аспекти гігієни праці і виробництва,  медичних оглядів довів начальник управління Держпродспоживслужби в Чемеровецькому районі Сергій Москалюк, з протоколами надання першої медичної допомоги  при нещасних випадках ознайомив сімейний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чемеровецької районної ради Сергій Дубіцький, про організаційно-технічні заходи щодо профілактики, попередження, локалізації наслідків техногенних аварій розповідав провідний інспектор Чемеровецького районного сектору Головного управління ДСНС в Хмельницькій області Максим Столярик, про вибухонебезпеку і вибухозахист, газове господарство, котельні обговорили з інженером Чемеровецької дільниці Дунаєвецької філії ПАТ «Хмельницькгаз» Віктором Полудняком.