Хмельницька область, Чемеровецький район

На Раді регіонального розвитку

Дата: 12.11.2018 16:19

Сьогодні в Міжнародному виставковому центрі міста Київ під головуванням Президента України  Петра Порошенка відбулось сьоме засідання Ради регіонального розвитку. Відповідно до порядку денного розглядаються питання тематики «Консолідація заради розвитку», зокрема щодо нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності.

Другий блок питань -  «Регіональний простір: новий вимір», у тому числі історії успіху у регіонах, план дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів. У складі делегації від Хмельниччини на участь у заході взяв Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.