Інноваційні та ефективні “Е-рішення для громад”

Дата: 14.11.2018 16:17

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник  Юрій Войтов перебувають з робочою поїздкою у місті Києві, де у конференц-холі «Депо» проводиться публічна презентація та воркшоп-1 Проекту “Е-рішення для громад”. Покращити якість управлінських рішень, посилити фінансову спроможність та підвищити інвестиційний потенціал громади – все це стане доступним учасникам даного Проекту,   який реалізовуватиме Центр розвитку інновацій  за підтримки  Програми U-LEAD з Європою”. Заявку на участь у проекті подали усього 300 громад із 23 областей України, серед яких 51 місто обласного значення. Зрештою команда експертів ЦРІ та U-LEAD відібрала та запросила на сьогоднішній установчий захід з усіх кандидатів 50 громад-учасниць. Приємно констатувати факт, що Чемеровецька ОТГ в їх числі. А сьогодні керівництво громади має можливість поспілкуватися з експертами національного та міжнародного рівня, ознайомитися з наповненням банку ІТ-рішень та е-досвіду громад, реєстрами доходів, майна та геопросторових данних, почерпнути інформацію з кейса Дрогобича «Як е-розвиток громади збільшує інвестиційну привабливість та інші можливості розвитку громади», переглянути тематичні відеоролики.

Маємо впевненість у тому, що в ході реалізації Проекту “Е-рішення для громад”  Чемеровецька селищна рада стане ще більш успішною у поповненні бюджету, управлінні земельними ресурсами, визначенні пріоритетів, напрацюванні стратегії, забезпеченні комунікації з потенційними інвесторами та  налагодженні співпраці з громадськістю, бізнесом та владою.Фото без опису