від 23.11.2018 року

Дата: 15.11.2018 16:56

засідання виконавчого комітету від __ грудня 2018 року

1. Про надання медичних послуг мешканцям  населених пунктів громади.
  2. Про роботу закладів культури Жердянського, Кормильчанського, Кочубіївського, Красноставського, Кугаєвецькогостаростатів.
  3. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Кузику Богдану Валентиновичу.
  4. Про зміну поштової адреси житлового будинка з надвірними будівлями та спорудами громадянки Карун Т.А.  по вулиці Гагаріна  смт Чемерівці.
  5. Про присвоєння  поштової адреси житлового будинка з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гурмана С.В.  по вулиці Перемоги  с.Кормильча.
  6. Про присвоєння поштової адреси житлового будинка з надвірними будівлями та спорудами  громадянина Савчука О.А.  по провулку  Садовомус.Кугаївці.
  7. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами  громадянки Томін Н.М. по вулиці Терешкової  с. Кочубіїв
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Данілова В.Г. по вулиціЦентральній   села Ямпільчик.
  9. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщеннюпо вулиціУчнівська  села Ямпільчик.
  10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянці Чорич Н.С.по вулиціЛесі Українки   села Почапинці.
  11. Про  призначення помічника жительці с.Вишневе, вул. Першотравнева, 15, громадянці Митко Б.П.
  12. Про  призначення помічника жительці с.Жердя, вул. Молодіжна 7,  громадянці Яковиненій Г.О.
  13. Про призначення помічника жителю с. Залісся, вул. Широка, 87,  громадянину  Дробині Г.І.
  14. Про призначення помічника жительці с. Залісся вул. Широка 44 Романовій Л.Г.
  15. Про призначення помічника жителю с. Криків, вул. Шкільна, 23,  громадянці Кузнєцовій М.І.
  16. Про призначення помічника жительці с.Кугаївці, вул. Скопецького, 65, громадянці Гончарук Г.О.
  17. Про призначення помічника жительці с. Біла вул. Центральна 62, громадянці  Ігнатовій З.О.
  18.  Про призначення помічника жительці с.Свіршківці, вул. Українська,78, громадянці Оляновській М.П.
  19. Про призначення помічника жительці с.Сокиринці, вул.Надзбручанська, 48, громадянці   Скакун Г.М.
  20. Про призначення помічника жителю Свіршківці, вул. Новоселицька, 63, громадянину Гладюку В.П.
  21. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Почапинці, по вул. Миру, 25
  22. Про продовження терміну дії дозволу на розміщення рекламної банерної конструкції на боковій стіні багатоквартирногожитлового будинку в смт Чемерівці по вул. Центральна, 25
  23. Про зняття громадян  з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
  24. Про надання дозволу на
    продаж житлового будинку