День працівників сільського господарства у Чемерівцях

Дата: 15.11.2018 17:00

Фото без опису

Сьогодні на центральній площі Чемеровець відбувся  велелюдний       урочистий захід  з нагоди професійного свята  - Дня працівників сільського господарства. Агроформування, які діють на території Чемеровеччини, презентували свої досягнення та гостинно пригощали сільськогосподарською продукцією власного виробництва. Дорогу центральної вулиці селища відвели для виставки сучасної сільськогосподарської техніки та проведення ярмарки молочних, м’ясних і рибних продуктів. Після огляду виставкового містечка урочисті заходи продовжувались у глядацькій залі Центру культури дозвілля та мистецтв. Трудівників полів, садів та ферм привітали заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Світлана Павлишина, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, голова Чемеровецької районної державної адміністрації Олег Батюк та заступник голови районної ради Лариса Лук’янова.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності та з нагоди професійного свята Подяками об’єднаної територіальної  громади відзначено колективи товариств «Промінь Галичина» (генеральний директор Олександр Бурейко) та «Оболонь Агро» (директор Михайло Жила), старшого менеджера з питань регіонального розвитку товариства «Мрія фармінг Поділля» Тамілу Босак, інженера товариства «Волочиськ-Агро» відокремленого підрозділу агрофірми «Жердянське» села Красноставці Віталія Бучка, інженера приватного підприємства «Кочубіївське» РусланаЛиськова, інженера товариства «Волочиськ-Агро» відокремленого підрозділу агрофірми «Жердянське» села Жердя Юрія  Шклярука та агронома приватного підприємства «АВС-АГРО» Анатолія Бродюка.Гарним подарунком  для аграріїв та гостей свята  став виступ співака Романа Скорпіона, його запальні пісні не залишили жодного байдужого в залі.