Чемеровецька громада презентувала свою Стратегію розвитку освіти

Дата: 15.11.2018 17:08

Фото без описуСьогодні, в рамках організованого Хмельницьким центром розвитку місцевого самоврядування навчального візиту представників Запорізької, Кіровоградської та Київської областей у Хмельницьку область за тематикою формування сучасного освітнього простору «Стратегія розвитку освіти», учасники заходу відвідали Чемеровецьку громаду. В ході екскурсії селищем оглянули Чемеровецький дитячий садок №2 «Червона калина» та переконалися, що дошкільна освіта Чемеровецької громади – фундамент Нової української школи. А відвідини спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи підтвердили: розвиток спортивної інфраструктури – один із пріоритетних напрямків у діяльності громади. Творення сучасного інноваційного освітнього простору було унаочнено під час ознайомчого візиту до Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань презентував освітянам трьох регіонів досягнення громади за два роки діяльності. Гості  з захопленням сприйняли інформацію про розвиток галузі освіти громади в рамках реалізації Концепції  «Нова Українська школа».