Долучаємось до Інституту соціальних перемовників

Дата: 15.11.2018 17:11

Громадська організація «Агенція сталого розвитку «АСТАР» протягом 2018 року на території Хмельницької області впроваджує проект «Інститут соціальних перемовників» (ISN). Він спрямований на підвищення рівня громадської безпеки та зменшення безпекових ризиків та загроз на територіях об’єднаних територіальних громад. Провідним завданням Проекту є побудова сталої взаємодії між громадою, поліцією та урядуванням на місцях за допомогою підготовлених соціальних перемовників. Чемеровецька селищна рада, яка підтримала цю ініціативу громадської організації, сьогодні в залі засідань приймала модераторів проекту, котрі провели модульне навчання, детальніше ознайомили з умовами Проекту та визначили кроки подальшої співпраці.