Вітали працівників товариства «Промінь Галичина»

Дата: 16.11.2018 15:15

Фото без описуСьогодні, напередодні професійного свята  працівників сільського господарства, в залі Андріївського сільського клубу відбулись урочисті збори колективу  товариства «Промінь Галичина». Генеральний директор підприємства Олександр Бурейко теплими словами привітав присутніх, щиро подякував  за щоденну сумлінну працю та відзначив кращі трудові досягнення  працівників грамотами та подарунками. До аграріїв села Андріївка завітали перший заступник селищного голови Юрій Войтов, заступник селищного голови Юлія Повар, керуюча справами виконкому Жанна Народовець та виконуючий обов’язків старости Віктор Добруцький. Подякою було відзначено  колектив Чемеровецької об’єднаної територіальної громади за сумлінну працю, вагомі здобутки, трудові досягнення  в галузі сільськогосподарського виробництва та  сприяння керівника товариства соціально-економічному,  культурному розвитку, поліпшенню добробуту жителів села. Святкового настрою присутнім додали виступи колективів народної творчості Кам’янець-Подільського району та Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв.