Шановні працівники галузі сільського господарства!

Дата: 16.11.2018 15:48

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки та поліпшення добробуту мешканцям нашої громади.
Ваше
служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба залишається взірцем для багатьох.Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя і держави в цілому, і нашої громади зокрема.
Нам відомо, як нелегко сьогодніпрацювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, у кожнійоселі є і хліб, і до хліба, а кожному нашому населеному пунктів успішно реалізуються інфраструктурні та соціально-культурні проекти.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої землі та піднесеннярівня життя наших людей.

З повагою,

Чемеровецький селищний голова                                                                                    О.Собань