Створюються зручні умови для обслуговування мешканців громади

Дата: 20.11.2018 16:21

Фото без описуЗ ініціативи Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня у населених пунктах громади поступово запроваджується сучасна та ефективна практика  розміщення в одній будівлі закладів соціальної інфраструктури та установ, що надають послуги мешканцям громади.  Перший  такий захід відбувся в селі Кочубіїв. Там в одній будівлі старостат, ФАП, дитячий садок та поштове відділення. На черзі - село Хропотова. Заплановано, що у приміщенні колишньої місцевої загальноосвітньої школи, що призупинила свою діяльність, тепер окрім дитячого дошкільного закладу, прийматиме громадян виконуюча обов’язки старости та діловод селищної ради, працюватиме ФАП та сільська бібліотека. Для забезпечення належного температурного режиму вирішено замінити газовий котел на твердопаливний.  Вчора комунальними працівниками проведено  монтувально-налагоджувальні роботи.

Слід зауважити, що такі об’єднання, окрім зреалізованої ідеї енергоефективності, стануть зручними для мешканці населених пунктів, оскільки відтепер вони матимуть можливість вирішити багато особистих справ в одному приміщенні у комфортних умовах.