Чемеровецька громада приймала освітян Хмельницької області

Дата: 20.11.2018 16:25

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради відбулась перша частина  обласного семінару керівників відділів (управлінь) освіти Хмельницької області. Вітанням почесних гостей на своїй території Чемеровецький селищний голова Олександр Собань розпочав офіційну частину заходу та презентував досягнення громади за два роки діяльності. Свої побажання та очікування від семінару висловив  директор Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля. Практична частина семінару мала продовження на базі Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК", де освітяни області,крім огляду закладу, побували на відкритих уроках у перших класах.

Відповідно до програми семінару, на панельній дискусії визначили пріоритетні напрями інтеграції управлінської діяльності органів управління освітою регіону та освітніх закладів для ефективної реалізації освітніх завдань - спікер теми Олег Фасоля,  новий стиль управління в освіті: партнерство та співпраця із закладами освіти  презентувала начальник відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Ірина Качуріна, нове освітнє середовище як складову розвитку компетентної особистості визначив проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віра Гуменюк розповіла про моделювання діяльності відділу ( управління) в контексті ключових компонентів Нової української школи.