Перші успіхи учасників учнівських олімпіад

Дата: 23.11.2018 14:42

Фото без описуЗгідно графіку  Всеукраїнських учнівських олімпіад з початку листопада кожних вихідних проходять учнівські олімпіади з різних предметів освітньої програми. За результати олімпіади з математикиз числа  36 учасників із 13 закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради, переможцями стали Богдан Яцковськийта Павло Бортняк (Чемеровецький НВК №1), Юлія Домбровська та Юлія Крушельницька (Чемеровецький НВК №2).

Юні знавці рідної мови та літератури   випробовували свою майстерність пера.З 46 учасників - 12 стали призерами, дипломом І ступеня нагороджено Анну Ланіну,  Домбровську Юлію, ЮліюКравчук (Чемеровецький НВК №2), Богдану Худу  (Чемеровецький НВК №1).

Продовжуючи естафету знання з історії демонстрували учні з 12 закладів освіти Чемеровецької селищної ради. Переможцями стали учениці Чемеровецький НВК №1 Богдана Худа, Яна Надоліна та учениця Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірина Погурало. Одночасно свої теоретичні знання та креативність демонстрували учні на олімпіаді з трудового навчання. Так, у відділенні «Обслуговуючі види» вибороли перемогу Анастасія Мостіпака (Чемеровецький НВК №1) та Анастасія Погурало (Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів). А у відділенні «Технічні види» перемогли Назарій Кулик (Чемеровецький НВК №1) та Богдан Щербаков (Чемеровецький НВК №2).

Показати свій рівень знань з біології виявили бажання 34 учні із закладів освіти Чемеровецької селищної ради.  Високий рівень підготовки продемонстрували учні Чемеровецького НВК №1 Вікторія Михальчишин та Мар’яна Ковальчук, Чемеровецького НВК №2  - Яна Пастух та Діана Маляр та  Свіршковецької ЗОШ - Вадим Ялик