Забезпечено належний під’їзд до населених пунктів громади

Дата: 27.11.2018 13:17

Ще учора синоптики прогнозували на сьогодні для нашого регіону складні  погодні умови  внаслідок впливу активного південного циклону. З повідомлення українського Гідрометцентру «очікується сніг та мокрий сніг, місцями сильний, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах протягом доби ожеледиця.  Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць та доріг, що становить 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж та комунального господарства.»

З метою своєчасного реагування та забезпечення  належної організації робіт з усунення наслідків погіршення погодних умов  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань прийняв рішення особисто контролювати ситуацію, залучаючи до того усі можливі ресурси. Заручившись підтримкою техніки сільськогосподарських підприємств відвантажується підсипочний матеріал, складований у райавтодорі, та розвозиться на під’їзні дороги до населених пунктів об’єднаної громади Красноставці, Свіршківці, Жердя, Сокиринці та ін. Активно проводиться  розгортання від снігу центральних доріг.  Випробуванням для нового екскаватора-навантажувача «Комунсервісу» , який прибув минулого тижня, стане розгортання сьогодні складних ділянок доріг в селі Кочубіїв. Комунальні працівники відгортають сніг на пішохідних доріжках та посипають  тротуари.