Провели засідання виконкому

Дата: 30.11.2018 15:36

Фото без описуСьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на порядок денного якого було винесено 29 питань. Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр надання первинної медико - санітарної допомоги» Юрій Гречанюк розповів присутнім про новації галузі та умови надання медичних послуг мешканцям  населених пунктів громади. Керівники закладів культури, що діють на територіїях Жердянського, Кормильчанського, Кочубіївського, Красноставського, Кугаєвецького старостатів звітували про роботу за 2017-2018 роки. Також, розглянули усі заяви, що надійшли протягом листопада на ім’я голови селищної ради, зокрема, щодо присвоєння адреси та призначення помічників жителям населених пунктів громади.