Разом можна все!!!

Дата: 03.12.2018 17:05

Фото без описуПрацівники інклюзивно-ресурсного центру Чемеровецької селищної ради сьогодні в актовій залі Будинку школярів провели для дітей з особливими потребами свято дружби, доброти, милосердя і турботи  під гаслом «Разом можна все!!!».

Приємно, що у цей день, відклавши інші важливі справи, зі словами підтримки до дітей завітали заступник селищного голови Юлія Повар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна та подарували розважальну програму за участі веселих та яскравих аніматорів.

Загалом діти отримали  справжнє незабутнє свято, з подарунками, солодощами, іграшками та чудовим настроєм. Святкову атмосферу вдалось організувати завдяки підтримці народного депутата України Олександра Гереги та громадської організації «За конкретні справи», приватного підприємства "Україна Агро-2С" в особі Олега Скринчука та Володимира Присяжного, Чемеровецької філії дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства «Оболонь» «Красилівське» в особі директора Юрія Калінського, ТОВ «Оболонь Агро»  в особі директора Михайла Жили, приватного підприємства«АВС АГРО» в особі директора Анатолія Атаманчука.