Триває масштабна акція: «Повідом про незадекларовану працю»

Дата: 05.12.2018 17:02

Уже кілька тижнів на території Хмельниччині, в тому числі і на території Чемеровецької об’єднаної територіальної громади активно триває  масштабна акція «Повідом про незадекларовану працю», яку ініціювали Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області. Як зазначив начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков: «Акція триватиме до кінця року та охопить, в першу чергу, міста обласного значення, територіальні громади з найбільшою густотою населення. Мета заходу – детінізація на ринку праці. Викорінення такого явища, як використання праціофіційно не оформленного або не повністю оформленного відповіднодо чинного законодавства працівника».

Якщо Вам відомі факти порушення  роботодавцями трудового законодавства(використання праці без укладання трудового договору, виконання  роботи протягом повного робочого часу, але офіційне оформлення на півставки, отримання заробітної плати в «конверті» та інше) просимо повідомити Чемеровецьку селищну раду за адресою: смт Чемерівці, вул. Центральна, 40, тел.:( 03859)91061, (096)7450805, email: rada_chemotg@ukr.net; nazarchuk1979@gmail.com або на сторінці у Facebook.

В повідомленні необхідно вказати:
• назву суб’єкта господарювання;
• код ЄДРПОУ;
• юридичну та фактичну адресу;
• кількість не задекларованих працівників.
Пам’ятайте, погоджуючись працювати без належного оформлення трудових відносин, випозбавляєте себе:

• лікарняних;
    • відпустки;
    • соціальних гарантій;
    • пенсійного забезпечення;
    • страхових виплат.

Дякуємо за активну життєву позицію жителів громади, які вже долучилися до акції та повідомили про відомі їм випадки порушення законодавства про працю. За отриманою інформацією вживаються заходи щодо усунення фактів недотримання норм чинного трудового законодавства.