«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде»

Дата: 07.12.2018 15:25

Фото без описуЦей мудрий епіграф став девізом під час  школи професій: «Професія моделює успіх», яку провели  для учнів 9 –А класу Чемеровецький НВК№1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК" . Кожна молода людина в своєму житті постає перед складним вибором, чим вона буде займатись, чим зароблятиме собі на життя, тобто, яку професію обере. І від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини. Під час заходу  учні з’ясували  не тільки, ким вони  хочуть і можуть стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні. Присутні з цікавістю слухали розповіді про правильний вибір професії. Особливу увагу учнів привернули відеоматеріали та відеодемонстрації про навчальні заклади. Усіма присутніми було визнано, що  правильний вибір професії - це шлях до успіху.