Рішення від 30.11.2018 року

Дата: 30.11.2018 17:20

засідання виконавчого комітету від 30 листопада 2018 року

1. Про здійснення редакційного уточнення найменування об’єктів та їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення  до розподілу  у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами.
  2. Про надання медичних послуг мешканцям  населених пунктів громади.
  3. Про роботу закладів культури Жердянського, Кормильчанського, Кочубіївського, Красноставського, Кугаєвецького старостатів.
  4. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки вшанування пам’яті воїна АТО Кузика Богдана Валентиновича на фасаді будівлі Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  5. Про надання дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.
  6.  Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, які надаватимуться комунальним підприємством «Комунсервіс».
  7. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Карун Т.А. по вулиці Гагаріна смт Чемерівці.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гурмана С.В. по вулиці Перемоги села Кормильча.
  9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Савчука О.А. по провулку Садовому села Кугаївці
  10.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Томін Н.М. по вулиці Терешкової села Кочубіїв.
  11.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Данілова В.Г. по вулиці Центральній села Ямпільчик.
  12.  Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі, що перебуває у спільній власності сіл, селища Чемеровецької селищної ради по вулиці Учнівській села Ямпільчик.
  13.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Чорич Н.С. по вулиці Лесі Українки села Почапинці.
  14.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ксьоншкевич Н.П. по вулиці В.Чорновола села Степанівка.
  15.  Про присвоєння поштової адреси будівлі Дмитрівської церкви XVIII століття по вулиці Підлісній села Залуччя.
  16.  Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянки Барило Б.С. по вулиці Свободи смт Чемерівці.
  17.  Про призначення помічника жительці с.Жердя, вул.Молодіжна, 7,  громадянці Яковиненій Г.О.
  18.  Про призначення помічника жительці с.Залісся, вул. Широка, 87, громадянці Дробині Г.І.
  19.  Про призначення помічника жительці с.Криків, вул.Шкільна, 23,  громадянці Кузнецовій М.П.
  20.  Про призначення помічника жительці с.Кугаївці, вул.Центральна, 29,  громадянці Гончарук Г.О.
  21.  Про призначення помічника жительці с.Біла, вул. Центральна, 62,  громадянці Ігнатовій З.О.
  22.  Про призначення помічника жительці с.Свіршківці, вул.Українська, 78,  громадянці Оляновській М.П.
  23.  Про призначення помічника жительці с.Сокиринці, вул.Надзбручанська, 48,  громадянці Скакун Г.М.
  24.  Про призначення помічника жителю с. Свіршківці, вул. Новоселецька, 63, громадянину Гладюку В.П.
  25.  Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Почапинці, по вул. Миру, 25
  26.  Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Кугаївці, по вул. Тітова, 33а.
  27.  Про продовження терміну дії дозволу на розміщення рекламної банерної конструкції на боковій стіні багатоквартирного житлового будинку в смт Чемерівці по вул. Центральна, 25
  28.  Про зняття громадян  з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
  29.  Різне.