Хмельницька область, Чемеровецький район

Повели підсумкову нараду з керівниками ДНЗ

Дата: 12.12.2018 16:48

Сьогодні відділом освіти, молоді та спорту  проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти.

Перед керівниками виступила заступник селищного голови Юлія Повар та начальник відділу Ірина Качуріна, які провели підведення певних підсумків за 2018 рік та  окреслила основні завдання перед директорами закладів на 2019 рік. Також на нараді було розглянуто зміни до законодавчої бази, що регулює діяльність дошкільної освіти, у зв’язку із складними погодними умовами та підвищення рівня травматизму проведено позачергове інструктування з охорони праці. Присутнім доведено результати аналізу використання бюджетних коштів селищної ради на утримання дитячих садочків, витрат на енергоносії, харчування та покращення матеріально-технічної бази.

Наступним кроком та основним завданням для відділу та керівників ДНЗ є підключення до  єдиної електронної бази закладів освіти у запровадженій інформаційній системі управління освітою (ІСУО). Програмний комплекс приймає і консолідує дані із закладів освіти про персонал, класи, дітей, приміщення  та генерує обов'язкові форми звітності, що значно  спрощує процедуру обліку.