Відроджуємо гарні традиції Андріївських вечорниць

Дата: 13.12.2018 16:18

У період передріздвяних свят ми згадуємо давні традиції свого народу та надбання української культурної спадщини. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди і прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія. У вечір напередодні дівчата проводили вечорниці та ворожили на долю.
Щоб насолодитися колоритом свята і відтворити найцікавіші традиціїАндріївських гадань на етно – party «Там, то забави, відпечі аж до лави» до Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей завіталиучні 4-А класуЧемеровецького НВК1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК".
Учасникиіззадоволенням брали участь у всіх іграх, ворожіннях та співали обрядових пісень гостились  варениками, пампушками та узваром. Це свято подарувало чудову можливість переконатися у тому, що ми не повинні забувати про наші звичаї та обряди.