Провели нараду з директорами загальноосвітніх шкіл

Дата: 13.12.2018 16:24

Фото без описуВ актовій залі Будинку школярів селищної ради відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти. Інформацію про перспективи розвитку та реформування закладів освіти, які визначає Чемеровецька селищна рада на наступний календарний рік, присутнім довела заступник селищного голови Юлія Повар. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна у своєму виступі підвела   підсумки І семестру навчального року 2018-2019, ознайомила з освітянськими досягненнями за результатами проведених ІІ етапу учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу «Вчитель року». Директори загальноосвітніх шкіл отримали рекомендації від провідного спеціаліста відділу Майї Ковальчук щодо організації діловедення в ЗЗСО, які були визначені учора на нараді Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації. Настанови щодо техніки безпеки для учнів у період зимових канікул, довів провідний спеціаліст відділу Володимир Пазинюк тау зв’язку з погіршенням погодних умовпровів  позачергове інструктування з охорони праці.