Депутати провели аналіз підготовлених до сесії матеріалів

Дата: 14.12.2018 16:22

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради в рамках підготовки до пленарного засідання двадцять сьомої сесії, яке відбудеться 17 грудня цього рокудепутати працювали у постійних комісіях. Анатолій Степчук провів засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екології, агропромислового розвитку,  житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва,  транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування. Під головуванням Віктора Пелехацького відбулося засідання комісії з питань планування, бюджету та фінансів, економіки, промисловості, регуляторної політики, управління об’єктами спільної власності. Члени комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я  та соціального захисту населення, яку очолює Сергій Сльота також обговорили усі питання порядку денного  сесії. Депутати детально  проаналізували проект бюджету Чемеровецької селищної ради, заслухали звіти виконання цільових програм та блок земельних питань.