Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2018 16:36

Сьогодні до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції в Чемеровецькому парку Слави віддати шану їх подвигу прийшли представники містечкових установ та організацій. «Ця аварія є наймасштабнішою та найстрашнішою техногенною катастрофою в історії людства. Сьогодні, як наслідок ми бачимо збільшення числа захворювань,спричинених наслідками впливу радіації, особливо турбує збільшення онкологічних захворювань. Протягом року до селищної ради за допомогою на лікування раку звернулось понад 100 хворих», - у своєму виступі зазначив Чемеровецький селищний голова Олександр Собань. Також Олександр Володимирович з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за активну соціальну діяльність у вирішенні   проблем постраждалих внаслідок катастрофи,  мужність і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії відзначив Подякою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади Чемеровецьку громадську організацію «Союз Чорнобиль України» (керівник – Тришньовський Віталій Броніславович).