Свято Миколая для людей похилого віку

Дата: 20.12.2018 16:38

Фото без опису В  день Святого Миколая не тільки діти, але й дорослі сподіваються отримати подарунок. Допомога людям похилого віку полягає не тільки у матеріальній, але й у моральній підтримці. Багатьом людям похилого віку таку підтримку забезпечують їх рідні. Для тих, хто залишилися самі, наодинці зі своїми проблемами та хворобами, створено комфортні умови проживання  у Черчецькому будинку - інтернаті для людей похилого віку та інвалідів.

В  день Святого Миколая перший заступник Чемеровецького  селищного голови Юрій Войтов,  заступник  Чемеровецького  селищного голови Юлія Повар, начальник відділу з питань соціальної політики  Віталій Приймак  та виконуючий обов'язки старости сіл Залуччя, Черче  Анатолій  Марцінишин  відвідали   ветеранів війни та праці, які проживають у  цьому закладі.   В ході візиту  ознайомилися із умовами, які  створені для підопічних установи, привітали їх від виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради зі святом, побажали миру, міцного здоров'я, довголіття та гарного новорічного настрою. Окрім  слів  вітань, передали для  мешканців будинку  від Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня подарунки - електричний чайник, засоби гігієни та постільну білизну.