Чемеровецька громада: здобутки та перспективи в ході децентралізаційних процесів

Дата: 20.12.2018 17:07

Фото без описуЗа кілька днів Чемеровецька об»єднана  територіальна громада відзначатиме два роки з часу свого функціонування. І хоча це зовсім невеликий відрізок  часу, але чимало завдань та проблем у громаді вдалося вирішити, планів та  проектів успішно зреалізувати. Сьогодні про переваги та перспективи органів місцевого самоврядування нової формації – об»єднаних територіальних громад – через призму досвіду нашої громади доповідав Чемеровецький селищний голова Олександр Собань на засіданні нещодавно утвореної районної Ради регіонального розвитку. Засідання відбулося за участі першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка та представників виконавчої влади району. Серед присутніх у глядацькій залі Центру культури, дозвілля та мистецтв – трудові колективи та мешканці селища, делегації зі старостинських округів громади.    В ході панельної дискусії  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань перед загалом прозвітував  про виконання бюджету, використання субвенційних коштів,  реалізацію інфраструктурних проектів,  галузеві досягнення, а також закцентував увагу присутніх на пріоритетних напрямках у розвитку громади на наступний рік.  При підведенні підсумків засідання Володимир Ілліч Кальніченко зазначив, що "децентралізаційні процеси  на Хмельниччині проходять успішно, реформа з децентралізації в державі відбувається поступально та ефективно, розвиток об»єднаних громад залежить від ініціативності та  наполегливості, а добробут наших громадян  -  від консолідації зусиль усіх рівнів влади".