Успішний старт науково-дослідницької роботи

Дата: 26.12.2018 15:44

Фото без опису

Сьогодні проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в рамках МАН учнів-членів наукового товариства «Ерудит».

Двадцять юних науковців із Кочубіївської і Почапинецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Більської, Кугаєвецької, Красноставської, Свіршковецької, Черчецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Чемеровецького НВК №1 та Чемеровецького НВК №2 отримали новорічні привітання колядників, стимул-картки і солодощі від начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Качуріної. Посмішку, позитивний настрій і корисні поради для учасників підготувала психолог методичного кабінету Світлана Пушкаренко.

Інтелектуальні випробування і захист наукових досліджень відбувся у чотирьох наукових відділеннях. Найбільше дискусій було серед юних істориків. Тому саме тут народилась дуже цікава пропозиція – започаткувати серед школярів турнір краєзнавців із врученням кращому відзнаки  «З любов’ю до Чемеровеччини»  Михайла Васильовича Кундиса.