Рішення від 14.12.2018 року

Дата: 14.12.2018 17:08

засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної

ради 17 грудня 2018 року

1.  Про  роботу закладів культури   Свіршковецького, Ямпільчицького, Хропотівського та Залучанського старостатів.

2. Про погодження звіту про виконання Програми підтримки творчої діяльності та розвитку духового оркестру за 2018 рік.

3. Про погодження проекту  Програми підтримки творчої діяльності та розвитку духового оркестру на 2019 – 2020 роки.

4. Про погодження проекту Програми розвитку галузі культури Чемеровецької селищної ради на 2019-2023 роки.

5. Про погодження проекту Програми військово - патріотичного виховання молоді, організації  підготовки громадян до строкової служби в Збройних Силах України, служби за контрактом та у військовому резерві,  проведення часткової мобілізації в Чемеровецькій селищній раді на 2019 рік.

6. Про погодження проекту Програми  організації  та проведення громадських робіт  на 2019 – 2020  роки.

7. Про погодження проекту Програми про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території Чемеровецької селищної ради на 2019 рік.

8. Про затвердження Плану роботи з  призовниками та військовозобов’язаними  у Чемеровецькій селищній раді на 2019 рік.

9. Про погодження  проекту Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Чемеровецькій селищні раді на 2019 рік».

10. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради на І півріччя 2018 року.

11. Про затвердження плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у Чемеровецькій  селищній раді на 2019 рік.

12. Про  погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення двадцятої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради від 19.06.2018 року № 7-20/2018 «Про затвердження переліку проектів,   видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних  громад».

13. Про погодження проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2019 рік.

14. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік».

15. Про проект рішення  селищної ради «Про  селищний бюджет на 2019 рік».

[Додаток 1]   [Додаток 2]   [Додаток 3]   [Додаток 4]   [Додаток 5]   [Додаток 6]  [Додаток 7]

16. Про присвоєння поштової адреси будівлі Римсько-католицької церкви по вулиці Шевченка села Черче.

17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Берладін Н.Є. по вулиці Івана Франка села Почапинці.

18. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Бризіцького В.А. по вулиці Бринського А.П. села Андріївка.

19. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Смоляк Г.М. по вулиці Центральна села Кормильча

20. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Джигун В.А. по вулиці Центральна села Кугаївці.

21. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Куцої Т.М. по провулку Центральному села Хропотова.

22. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гладун Г.Й. по вулиці Ліщука села Черче.

23. Про об’єднання житлових будинків з надвірними будівлями та спорудами громадянина Сосновського Ю.А. по вул. А.Кухара смт Чемерівці.

24. Про списання приватного житлового фонду по провулку Малому села Красноставці.

25. Про розгляд заяви громадянки Семенюк Н.П., жительки смт Чемерівці, вулиця Молодіжна, будинок 15.

26. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

27.  Про  надання  дозволу на  омолодження зелених насаджень по вулиці Польова села Жердя.

28. Про надання дозволу на виготовлення дубліката свідоцтва про право приватної власності на житловий будинок  по вул. Незалежності с. Бережанка.

29. Про надання дозволу на продаж житлового будинку.

30. Про  встановлення розпорядку роботи бару «Річі»  в смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6а.

31. Про надання дозволу на торгівлю новорічними ялинками

32. Про призначення помічника жительці с.Жердя, вул.Шевченка, 54,  громадянці Василинчук Г.О.

33. Про призначення помічника жительці с.Сокиринці, вул.Молодіжна, 34,  громадянці  Кравцовій М.Г.

34. Про призначення помічника жительці с.Вишневе, вул.Першотравнева, 15,  громадянці  Митко Б.П.

35. Різне.