Практичні заняття для спеціалістів з діловодства та архівної справи

Дата: 09.01.2019 15:50

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради відбулась нарада з працівниками апарату та структурних підрозділів, які відповідальні за діловодство та ведення архівної справи. Проведення наради такого формату та у такому складі  ініціювала начальник загального відділу Лідія Яцковська. Інформацією та практичними навиками  з основ діловодства з присутніми поділився головний спеціаліст загального відділу Олександр Мисловський. І теоретичний матеріал виступу, і практичний блок заняття, проведеного Олександром Францовичем,  базувався на засадах вимог діловодства та номенклатури  селищної ради. Присутнім доведено усі принципи архівування  напрацьованих ділових документів.