Засідання виконавчого комітету від січня 2019 року

Дата: 11.01.2019 15:43

засідання виконавчого комітету від         січня  2019 року

Про погодження проекту Програми розвитку архівної справи в Чемеровецькій селищній раді.

Про погодження проекту Комплексної програми мобілізації зусиль Чемеровецької селищної ради, її виконавчих органів і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної міграційної політики на 2019-2023 роки

Про погодження звіту про виконання Програми соціально- економічного

та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради за 2018 рік.

Доповідає: Кіслова Зінаїда Миколаївна – начальник відділу економічного розвитку селищної ради.

Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі освіти на території Чемеровецької селищної ради на 2018-2020 роки.

Доповідає: Качуріна Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради.

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Чемеровецькій селищній раді на період до 2020 року.

Про хід виконання Програми місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017 – 2021 роки.

Про погодження проекту Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Приймак Віталій Ярославович – начальник відділу з питань соціальної політики.

Про хід виконання Програми надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам на 2018 - 2020 роки.

Про хід виконання Програми «Ветеран» на території Чемеровецької селищної ради на  2018-2020 роки.

Про хід виконання Програми забезпечення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів в домашніх умовах у Чемеровецькій  селищній раді на 2018 – 2020 роки.

Про хід виконання Програми підтримки сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018 – 2020 роки.

Про хід виконання Програми стимулювання жителів населених пунктів Чемеровецької селищної ради, які виявили бажання та відібрані Чемеровецьким РВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України протягом 2017-2018 року.

Про призначення помічника жительці с. Вікторівка, вул. Тімірязєва, 7,  громадянці Войтюк Б.І.

Про погодження звіту про виконання Програми про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік.

Доповідає: Яцковська Лідія Петрівна – начальник загального відділу селищної ради.

Про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за 2018 рік.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від  31 березня  2017 року  № 5  «Про забезпечення діяльності пункту збору Чемеровецької селищної ради».

Про зняття громадян з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Про хід виконання Програми про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради за 2018 - 2020 роки.

Доповідає: Голик Геннадій Всеволодович - начальник відділу з питань житлово – комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення селищної ради.

Про хід виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2018-2020 роки.

Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Чемеровецької селищної ради на 2018 – 2020 роки.

Про хід виконання Програми з охорони навколишнього природнього середовища на 2018 – 2020 роки.

Про погодження звіту про виконання Програми забезпечення відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок проведення процедур і робіт щодо ліквідації африканської чуми свиней на території Чемеровецької селищної ради за 2018 рік.

Про хід виконання Програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення  житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017 – 2020 роки.

Про хід виконання Програми утримання і розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2018 – 2020 роки.

Про утворення комісії Чемеровецької селищної ради з питань евакуації.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від  28.04.2017 року № 3 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі ЗОШ в селі Сокиринці.

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі ПП «АВС-АГРО»    с. Кугаївці.

Про присвоєння поштової адреси будинку з надвірними будівлями і спорудами в с. Бережанка по вул. Незалежності Коріньовської Н.А.

Про присвоєння поштової адреси гаражу в смт Чемерівці по вул. Кухара Гончара Михайла Івановича.

Про присвоєння поштової адреси будинку з надвірними будівлями і спорудами в смт Чемерівці по вул. Терешкової Тихого П.О.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами по вул. Чорновола в с. Чорна Чорпіта В.В.

Про об'єднання домоволодінь по вул. Пушкіна в с. Чорна Марцинюк Л.В.

Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в селищі Чемерівці.