Моя соборна Україна знов зустрічає новий день

Дата: 21.01.2019 15:28

Фото без описуВ історії становлення незалежності й соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України. До цієї значної події працівники Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей днями організували для учнів 7-Б класу Чемеровецького НВК№1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК" патріотичний код: «Яка ж вдалась сьогодні днина! Що хочеться співать пісень. Моя соборна Україна знов зустрічає новий день». Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про 100-турічницю з дня проголошення Акту воз'єднання УНР та ЗУНР, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.