Розпочався І тур (обласного) етапу Конкурсу «Учитель року - 2019».

Дата: 24.01.2019 19:56

Фото без описуВчора в актовій залі Хмельницького інститут післядипломної педагогічної освіти відбулось відкриття І туру (обласного) етапу Конкурсу «Учитель року - 2019».   У 2019 році конкурс дає можливість продемонструвати професійну майстерність та творчий потенціал учителям географії, захисту Вітчизни, основ здоров’я. З числа учасників зонального туру конкурсу серед педагогів закладів загальної середньої освіти селищної ради  фахову майстерність на обласному рівні продемонструють учителі Чемеровецького навчально-виховного компдексу№1 «ЗОШ І-ІІ ступенів, ліцей та МНВК» Микола Пушкаренко (захист Вітчизни), Оксана Юркевич (географія ) та Наталя Мельничук (основи здоров’я ).

Випробуванням сьогоднішнього дня для учасників конкурсу став методичний практикум та проведення фрагменту уроків.