Чемеровеччина Incognino: за лаштунками легенд та таємниць

Дата: 25.01.2019 15:46

Фото без описуЗ метою посилення інтересу юного покоління до історії та творчості рідного краю, працівники Центральної дитячої бібліотеки для дітей провели для учнів 4-х класів  блікфанг «Чемеровеччина Incognino: за лаштунками легенд та таємниць».  Учасники заходу з задоволенням познайомились із туристичними перлинами населених пунктів об’єднаної громади, послухали розповіді про незамерзаюче озеро Вікнина, Дмитріївську церкву XVII століття, історію руїн Збризького замку для багатьох користувачів стали справжнім відкриттям. Також із задоволенням прослухали про мистецький доробок Івана Цимбалюка та його найкращу роботу - церкву з дерева, пройшлися літературними стежкамимісцевого поета Віктора Гончарука.