Серце кожного зігріте колядою

Дата: 25.01.2019 22:59

Фото без описуСьогодні в Чемеровецькому центрі культури, дозвілля та мистецтв на завершення новорічних та різдвяних свят відбулося благодійне свято коляди «Серце кожного зігріте колядою».  Цього року програма заходу була не за традиційним щорічним  конкурсним  форматом заходу, а мала за мету стати благодійним концертом для збору коштів для хворої дитини з селища Чемерівці. Ініціатором благодійного концерту став настоятель Української греко-католицької церви отець Василь. На його запрошення в Чемерівці зі святковою різдвяною програмою завітали семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого. Також, до всезагальної Коляди долучились 13 творчих колективів населених пунктів об’єднаної територіальної громади.