Проведено перевірку роботи соціальних робітників

Дата: 29.01.2019 16:20

Фото без описуУчора  з метою перевірка роботи соціальних робітників та обстеження умов проживання осіб, що перебувають на обліку,  працівники відділу з питань соціальної політики Людмила Кузнєцова та Алла Данілова здійснили  виїзд у села громади. Протягом дня відвідали 25 підопічних,  7 осіб - у селі Слобідка-Смотрицька та  18 осіб - у селі Біла. В ході обстеження проведено перевірку дотримання соціальними робітниками графіків роботи та індивідуальних планів надання послуг, забезпеченість дровами до кінця опалювального сезону, продуктами харчування першої необхідності та ліками.

На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено , що соціальні робітники даних сіл виконують свої  обов’язки.

В ході виїзду  також працівники відділу відвідали віддалений центр обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян в селі Біла.