Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб

Дата: 30.01.2019 16:24

З метою підвищення компетентності спеціалістів/фахівців із соціальної роботи щодо здійснення соціальної роботи в громаді та оцінки потреб сімей і осіб Програма U-LEAD з Європою реалізовую черговий свій  проект .  Сьогодні в місті Київ розпочав роботу дводенний тренінг «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб», участь у якому від Чемеровецької селищної ради приймають працівники відділу з питань соціальної політики Валентина Семенишина та Галина Паламарчук. Організатори  заходу визначили за головне довести учасникам нові технології ведення випадку , його алгоритм, принципи та механізми, висвітлити особливості планування та документування ведення випадку відповідно до рівня складності, навчити визначати роль та завдання спеціаліста/фахівця із соціальної роботи   в процесі здійснення оцінки та планування послуг, ознайомити з особливостями активізації громади для підтримки вразливих сімей СЖО.