Провели засідання виконкому

Дата: 01.02.2019 15:40

Сьогодні,  в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось засідання виконкому. До порядку денного включили 49 питань, які розглядали 22 члени виконавчого комітету.

На погодження членів виконкому винесено проекти рішень сесії селищної ради щодо затвердження  цільових Програм та заслухано звіти відповідальних виконавців про вжитті заходи виконання прийнятих Програм за 2018 рік.   Внесено зміни до персонального складу  комісій, що діють при виконавчому комітеті селищної ради.  В ході засідання врегульовано питання квартирної черги, погоджено 15 заяв на присвоєння адреси житловим та господарським будівлям та призначення помічників 3 мешканцям населених пунктів громади. З метою покращення житлових умов родини з села Андріївка, яка опинилась в складній життєвій ситуації, рішенням виконавчого комітету погоджено їх вселення до будинку спеціаліста, з у мовою утримання наданого житла в належних умовах.