Заготовили палива до кінця сезону

Дата: 01.02.2019 16:20

Фото без описуСело Кормильча стало черговим населеним пунктом, де об’єднано працюють кілька установ в одній будівлі. Даний захід вжито для забезпечення належних умов праці та належного температурного режиму, що також дозволить економити бюджетні кошти на оплату за енергоносії та раціонально використовувати паливний матеріал. У будівлі  колишньої школи наразі розміщено дитячий садочок, кабінети в яких розмістились працівники Кормильчанського старостату та культури. Приміщення опалюється твердопаливним котлом. Днями там до заготівлі  дров долучились і працівники установ, і батьки вихованців ДНЗ «Сонечко», які спільними зусиллями порізали та поскладувала паливний матеріал у місце зберігання.