Освітянський конкурс «Учитель року - 2019»

Дата: 06.02.2019 17:05

Фото без опису

Дні проведення ІІ (обласного) етапу конкурсу «Учитель року -2019» залишаться у памяті учасників як найяскравіші та найхвилюючіші дні у житті. Попри зайняті місця та кількість набраних балів, Микола Пушкаренко, НаталіяМельничук, Оксана Юркевич мали унікальну можливість усвідомити та вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність та отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами –однодумцями.

Пройшовши всі випробування обласного етапу  Конкурсу,  Оксана Юркевич стала дипломатом у номінації «Географія».

Сьогодні заступник голови Чемеровецької селищної ради  Юлія Повар,провідний спеціаліст відділу освіти Оксана Шутяк та  завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Валентина Колодій привітали дипломанта та учасників обласного етапу конкурсу « Учитель року – 2019», подякували їй за плідну працю та гідне представлення  педагогів селищної ради на обласному рівні.