У пошуку нових форм співпраці

Дата: 06.02.2019 17:08

Фото без описуДиректор Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв Людмила Мельник, удосконалюючисистему проведення традиційних  нарад, запропонувала провести  зустріч  колег з сільських клубних установ у новому форматі. В лекційному залі ЦКДМ відбувся майстер-клас по декоративно-ужитковому мистецтву з виготовлення об`ємних та рельєфних композицій із солоного тіста «Підкова щастя», який провели викладач Дитячої художньої школи Любов Панасюк  та художник  Інна Мельниченко.
Поміж спілкування  та обговорення поточних питань діяльності клубних установ, усі присутні мали змогу освоїти нову та досить цікаву техніку тістопластики та виготовити свою щасливу підкову, задекорувавши її на свій смак.
Проведений майстер-клас подарував учасникам масу позитивних вражень під створення свого оберегу.