4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Дата: 06.02.2019 17:14

Фото без описуДля того аби привернути увагу то проблеми Всесвітнього масштабу, студенти Чемеровецького медичного коледжу  вирішили провести інформаційну акцію серед мешканців та гостей селища Чемерівці. Кілька днів поспільз метою проведення  інформаційно-роз’яснювальної  роботиініціативна група майбутніх медиків та викладач коледжу Чорна Галина Прокопівна відвідують установи і розповідають інформацію про небезпеку хвороби та надають фахові рекомендації щодо проведення періодичного діагностичного обстеження.

Сьогодні організатори акції завітали до колективу Чемеровецької селищної ради та донесли присутнім свої пропозиції, дотримання яких дозволить уникнути хвороби та зберегти здоров’я. У свою чергу селищний голова Олександр Собань подякував волонтерам та на згадку про візит до селищної ради вручив сувенірні подарунки з логотипом громади.