Визначили плани соціальної роботи

Дата: 07.02.2019 15:35

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради за участі заступника селищного голови  Юлії Повар відбулася нарада з соціальними робітниками.  У виступі перед присутніми Юлія Миколаївна наголосила на необхідності забезпечення стандартів соціального супроводу та надання послуг одиноким та одиноко проживаючим жителям населених пунктів громади. Начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак довів до відома соцробітників інформацію про  підсумки проведеної роботи щодо перегляду справ осіб, які перебувають на обліку та аналіз показників наданих послуг у січні поточного року у порівнянні до відповідного періоду минулого року. Провідний спеціаліст відділу Людмила Кузнєцова вказала на певні недоліки підготовки звітності та формування справ.

З початком року працівники відділу запровадили нову практику  проведення нарад, відповідно до якої  соціальні робітники  періодично будуть ділитись своїм досвід роботи. Першими свої напрацювання презентували соціальні робітники села Степанівка Алла Драпата та Леся Найчук.